اتریوم, ارز دیجیتال, بیت کوین, لایت کوین, مقاله

ارزهای دیجیتالی مناسب سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۹

بهترین ارز دیجیتال 2019

بهترین ارز دیجیتال ۲۰۱۹

سال ۲۰۱۸ برای استخراج بیت کوین و به طور کلی ارز های دیجیتال سال بحث برانگیزی بوده است. با این حال همچنان سرمایه گذاران زیادی را در سال ۲۰۱۹ به خود جذب میکند. با این حال برای سرمایه گذاری ، افراد تازه کار با مشکل انتخاب بهترین ارز دیجیتال ۲۰۱۹ روبرو هستند. کاملا منطقی است وقتی برای اولین بار میخواهید روی ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید ، کمی شرایط برایتان گیج کننده باشد . برای بررسی بیشتر این موضوع با تهران ماینر همراه باشید.

تحولات ارز دیجیتال

اولین ارز دیجیتال ، بیت کوین ، در سال ۲۰۰۹ اختراع شد. این فقط شروع قضیه بود . چون عملا تا سال ۲۰۱۳ کسی از آن با خبر نبود. اگرچه تا سال ۲۰۱۳ بازار ارز دیجیتال رشد بزرگی را تجربه کرد  ، بطوری در حال حاضر بیش از ۱۵۰۰ ارز دیجیتالی مختلف در بازار یافت میشود و همه این ها فقط در ۵ سال ایجاد شدند. بازار ارز دیجیتال فقط محدود به بیت کوین نیست . ارز های زیادی هستند که به این میدان وارد شده اند مثل اتریوم ، ریپل ، لایت کوین و…. نمودار زیر از سایت CoinmarketCap رشد ارز دیجیتال را در این سال ها بدرستی نشان میدهد.

بهترین ارز دیجیتال 2019

  چیزهای زیادی در آینده ارز های دیجیتال موثر است. بعضی فکر میکنند ارزهای دیجیتال گذرا هستند و بیش از این پیشرفت نمیکنند اما ، برخی دیگر نظر دیگری دارند. اما باید گفت پیش بینی آینده ارزهای دیجیتال واقعا دشوار است ، اما چیزی که میدانیم این است که محبوبیت ارزهای دیجیتال فقط افزایش پیدا میکند.

یکی از دلایلی که ارزهای دیجیتال روز به روز محبوب تر میشود ، تکنولوژی بلاک چین ، تکنولوژی اصلی بکار رفته در ارزهای دیجیتال میباشد. بلاک چین از مهمترین موارد ، دارای امنیت قابلیت اعتماد زیادی است و برای اولین بار برای بیت کوین استفاده شده است. این تکنولوژی دارای پیچیدگی زیادی است ، شما هیچ وقت یاد نمیگیرید چطور روی بلاک چین سرمایه گذاری کنید اما میتوانید یاد بگیرید چطور روی ارزهای دیجیتالی که از این فناوری استفاده میکنند سرمایه گذاری کنید.

پس با توجه با موارد گفته شده کدام ارز برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۹ بهتر است؟

اگر به هر نحوی فقط در مورد ارزهای دیجیتال شنیده باشید ؛ احتمالا آن ارز بیت کوین بوده است. بیت کوین بزرگترین ارز دیجیتال است و در حال حاضر ۴۰ درصد بازار ارزهای دیجیتال را در بر میگیرد.   این قدیمی ترین ارز دیجیتال است و همچنان غالب بازار آن را در بر میگیرد. بنابراین اگر بالا رفتن قیمت بیت کوین مثل سال ۲۰۱۷ ادامه پیدا کند ، احتمالا سرمایه گذاری روی آن میتواند در سال ۲۰۱۹ پرسود باشد. 

قیمت بیت کوین هر روز تغییرات زیادی دارد و بالا و پایین وسیعی را در چند سال اخیر تجربه کرده. نمودار چارت زیر به خوبی این تغییرات را نشان میدهد.قیمت ۱ بیت کوین در ۱۷ دسامبر ۲۰۱۷ از ۷۶ دلار تا ۲۰۰۰۰دلار بالا رفته. اما بعد از آن قیمت بیت کوین تا ۶۰۰۰ دلار در فوریه ۲۰۱۸ سقوط کرد. و همچنان به سقوط خود ادامه داد. احمقانس نه؟

با تغییر قیمت بیت کوین در زمانی بسیار کوتاه ، چطور میخواهید بهترین زمان ممکن برای سرمایه گذاری روی بیت کوین را تشخیص دهید.      خب ، ما میتوانیم جواب هایی با توجه به وقایع مهم گذشته ارائه دهیم ، وقتی قیمت خیلی بالا یا خیلی پایین میرود.
  • یک رویداد بزرگ زمانی که بیت کوین به دو ارز جدا از هم یعنی بیت کوین و بیت کوین کش تقسیم شد. این داستان اول آگوست اتفاق افتاد ، کسانی که در مورد این سرمایه گذاری میدانستند سود عظیمی بردند ، مقداری تقریبا دو برابر مقدار سرمایه گذاری اولیه خودشان.
  • قیمت بیت کوین در ژانویه ۲۰۱۸ تا ۱۰۰۰۰ دلار سقوط کرد. تقریبا نصف قیمت ۲۰۰۰۰ دلاری آن در دسامبر ۲۰۱۷٫ بسیاری از سرمایه گذاران دچار نگرانی شدند و شروع به فروش بیت کوین های خود کردند. این دلیل سقوط قیمت تا ۶۰۰۰ دلار در فوریه ۲۰۱۸ شد.

بیت کوین بعنوان بهترین ارز دیجیتال ۲۰۱۹

اگر همچنان تصمیم دارید روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید ، پس برای شما بهتر است که با بیت کوین شروع کنید. حتی اگر جزو گروهی هستید که سود بزرگ رشد قبلی را از دست داده اید ، بازهم سرمایه گذاری روی بیت کوین ایده خوبی است. بیت کودن نه تنها بعنوان بهترین ارز دیجیتال ۲۰۱۹ بلکه بهترین ارز دیجیتال از ابتدا تا کنون یاد میشود.

این قضیه بستگی به دید شما به آینده بیت کوین دارد. اگه به آینده آن اعتقاد دارید ، باید روی آن سرمایه گذاری کنید. اگر هم اعتقاد ندارید بهتر است از آن دوری کنید.

اتریوم بعنوان بهترین ارز دیجیتال ۲۰۱۹

در اواخر سال گذشته قیمت اتریوم کمی بالاتر ۷۲۰ دلار با ارزش بازاری حدود ۷۰ بیلیون دلار بود. در آغاز سال ۲۰۱۸ در آغاز سال ۲۰۱۸ اتریوم به بیشترین رشد خود یعنی قیمت ۱۴۲۳ دلار در ژانویه رسید. در این زمان ارزش بازار اتریوم ۱۳۸ بیلیون دلار بود.

اتریوم در سال ۲۰۱۷ حدود ۳۰۰۰ درصد رشد کرد ، که آن را تبدیل به دومین ارز دیجیتال نمود. حتما از خود میپرسید : “آیا باید روی اتریوم سرمایه گذاری کنم؟”  یا “آیا اتریوم در حال حاضر روی حداکثر خود قرار دارد؟”

در پاسخ باید بگوییم هیچکس نمیداند!!!! با این حال اطلاعاتی که ارائه کردیم ، بشما در مورد تصمیم بهینه برای سرمایه گذاری روی اتریوم کمک میکند. نمودار زیر تغییرات اتریوم در چند سال اخیر را نشان میدهد:

سرمایه گذاری روی اتریوم در سال 2019

مهمترین عوامل تاثیر گذار بر اتریوم در چند سال اخیر :
  • اتریوم در می سال ۲۰۱۶ سرمایه ای حدود۱۵۰ میلیون دلاری دریافت کرد. در نتیجه قیمت آن از یک دلار در ژانویه ۲۰۱۶ به ۸/۱۴ دلار می ۲۰۱۶ رسید.
  • با این حال در ژوئن ۲۰۱۶ ، جامعه اتحادیه اتریوم متوجه شدند ، اتریوم هک شده است. مقدار قابل توچهی اتریوم به ارزش ۶۰ میلیون دلار دزدیده شد و همین باعث سقوط اتریوم از۵۷/۲۱ دلار در ۱۷ ژوئن ۲۰۱۶ به ۹۶/۹ دلار در ۱۸ ژوئن ۲۰۱۶ رسید.
برخلاف بیت کوین ، اتریوم فقط یک ارز دیجیتالی نیست . اتریوم یک تکنولوژی بلاک چین پیشرفته تر است . اتریو پیشنهاد ویژه ای ارائه میکند که آن این است ، با استفاده از پلتفرم آن میتوانید ارز دیجیتال اختصاصی خودتان را داشته باشید.

با توجه به این شرایط باید از اتریوم تشکر کرد که نیازی نیست برای ساخت ارز دیجیتال خودتان از صفر شروع کنید و فقط کافی است یک اپلیکیشن بر پایه بلاکچین اتریوم بنویسید ، اتریوم آن را بعنوان یک پروژه بلاک چین ساده تر میکند. با توجه به موارد گفته شده آیا اتریوم ارز انتخابی شما برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۹ است؟؟؟؟؟؟

البته این شرایط را هم در نظر بگیرید که تیم اتریوم قصد دارد تکنولوژی خود را در سال ۲۰۱۹ تا حد زیادی ارتقا دهد. بنابراین اتریوم را برای سال ۲۰۱۹ در لیست سرمایه گذاری خود قرار دهید.

توصیه میکنم مقالات همه چیز درباره اتریوم و چرا اتریوم فورک داد را نیز مطالعه کنید.

ریپل بعنوان بهترین ارز دیجیتال ۲۰۱۹

ارز ریپل یا Ripple که بعنوان XRP نیز شناخته میشود یکی ارز هایی بود که در سال ۲۰۱۷ یکی از بهترین عملکردها را در بین ارزهای دیجیتال با رشد۳۶۰۰۰ درصدی در سال ۲۰۱۷ ارائه کرده است. Ripple  یا همان XRP در آغاز سال ۲۰۱۷ با قیمت ۰ در صد شروع کرد و در دسامبر ۲۰۱۷ به ۴/۲ دلار رسید. همانطور که در نمودار زیر میتوانید ببینید :

سرمایه گذاری روی XPR در سال 2019

همانند تمام ارزهای دیجیتال Riplle  نیز با کاهش قیمت در سال ۲۰۱۸ مواجه شد و به ۳۶/۰ دلار رسید. بله میدانم متوجه شدید که فرصت بزرگی را برای سرمایه گذاری روی Ripple  در سال ۲۰۱۷ را از دست داده اید. با این حال  XPR  یا همان ریپل همچنان یک گزینه خوب برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۹ بحساب می آید.

اگرچه قیمت یک XPR از یک بیت کوین کم تر است ، با اینحال XPRسومین ارز دیجیتال از نظر اندازه بازار است . در سال ۲۰۱۸ ارزش بازار XPR یا همان Ripple به ۳۵ بیلیون دلار رسید.

بنابراین چه چیز Ripple را به ارز مورد علاقه سرمایه گذاران بعنوان بهترین ارز دیجیتال ۲۰۱۹ تبدیل میکند؟ دلیل اصلی که این ارز را محبوب میکند این است که ، XPR فقط یک ارز دیجیتال نیست و علاوه بر آن یک سیستم پرداخت است. XRP از فناوری بلاک چین برای امن کردن پرداخت ها و مبادلات بین المللی استفاده میکند.

امروزه اگر سعی داشته باشید یک روش پرداخت بانکی بین المللی ایجاد کنید ، حدود تا ۱۰ روز طول میکشد تا این معمله ثبت شود. چنین سیستم پرداختی اگر با XPR  یا Ripple باشد فقط در چند ثانیه انجام میشود. Ripple همچنین با بانک مرکزی عربستان سعودی ، بانک China lian lian و چندین بانک در سراسر دنیا کار میکند.

پس اگر شما همچنان در تعجب هستید که فناوری بلاک چین چگونه کار میکند ، احتمالا Ripple  بهترین پاسخ است. بر اساس مواردی که توضیح داده شد ، در صنعت معاملات مالی  XPR یکی از آینده دار ترین هاست. شما باید مراقب Ripple  باشید و در مورد روش های همکاری آن ها بیشتر یاد بگیرید. مراقب همکاری های جدید هم باشید. اگر Ripple  یا همان XPR با یک بانک جدید قرار داد ببندد قیمت آن افزایش پیدا میکند.

لایت کوین بعنوان بهترین ارز دیجیتال ۲۰۱۹

لیست ما برای ارزهای مناسب سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۹ بدون لایت کوین تکمیل نمیشود. دقیقا مثل Ripple  ، لایت کوین هم عملکرد فوق العاده ای از خود در سال ۲۰۱۷ نشان داد و رشدی معادل ۸۰۰۰ در صد را تجربه کرد. قیمت لایت کوین از ۴ دلار در آغاز ۲۰۱۷ به ۳۵۸ دلار در دسامبر ۲۰۱۷ رسید.با این حال مانند سایر ارزهای دیجیتال لایت کوین نیز یک سقوط داشت و در فوریه سال۲۰۱۸ به ۱۱۰ دلار کاهش پیدا کرد. در نمودار زیر میتوانید تغییرات قیمت لایت کوین در سال ۲۰۱۸ را مشاهده کنید.

سرمایه گذاری روی لایت کوین در سال 2019

لایت کوین پنجمین ارز دیجیتال بزرگ و یکی از بهترین ارز دیجیتال ۲۰۱۹ با ارزش بازار حدود ۱۱ بیلیون دلار است. لایت کوین همچنان نظر سرمایه گذاران را جلب میکند زیرا ارتباط مستقیم بیت کوین دارد ، همین دلیلی عالی برای قرار دادن لایت کوین در لیست ارز های انتخابی ما برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۹ است.

لایت کوین در سال ۲۰۱۱ با بهبود تکنولوژی بیت کوین تولید شد. لایت کوین یک معامله را ۴ برابر سریع تر از بیت کوین انجام میدهد. اگرچه ماکسیمم تعداد لایت کوین ۸۴ میلیون عدد ، یعنی چیزی حدود ۴ برابر ۲۱ میلیون بیت کوین. لایت کوین اولین ارز دیجیتالی بود که در سال می ۲۰۱۷ شبکه لایتینگ برای معاملات ایجاد کرد. در این شبکه لایتینگ ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۱  لایت کوین در کمتر از یک ثانیه از زوریخ به سان فرانسیسکو منتقل شد. زمانی که این شبکه لایتینگ به بهره برداری برسد ، قیمت لایت کوین با افزایش رو به رو میشود.

(توصیه میشود صفحه محصول لایت کوین ماینر ++L3 را هم نگاهی بیندازید.) برای لایت کوین مقاله بهترین سخت افزار استخراج لایت کوین نیز میتواند برای شما مفید باشد.
برای خرید ماینر و تجهیزات ماینینگ همچینین ، دریافت مشاوره تخصصی در زمینه فارم ماینینگ ( راه اندازی فارم ) ، استخراج بیت کوین ، فروش بیت کوین (خرید بیت کوین ) با ما تماس بگیرید در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *