ارز دیجیتال, مقاله

ارز دیجیتال MoneroV

ارز دیجیتال moneroV

ارز دیجیتال MoneroV | ارز دیجیتال XMV

ارز دیجیتال moneroV ، ارز دیجیتالی است که از هارد فورک ارز دیجیتال monero بوجود آمده است و بخاطر سطح امنیت بالا ، ناشناس بودن و داشتن حریم خصوصی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. ارز دیجیتال MoneroV ادعا میکند که واقعا ناشناس ، غیر متمرکز و بعنوان یک ارز دیجیتال محدود متناسب است .

در حالی که مونرو رمزنگاری ویژه خود را با نماد XMR دارد ، MoneroV دارای نشانه های خاص خود است که با ارز دیجیتال XMV شناخته میشود. با توجه به اینکه ارز دیجیتال MoneroV مورد توجه قرار گرفت ،طرح های ایجاد نسخه های جعلی از رمزنگاری های موفقیت آمیز در حال افزایش است. اگرچه این ارزها رسمی نیستند اما این فورک ها برای حفظ ارز دیجیتال اصلی با اضافه کردن با یک پسوند یا پیشوند به آن سعی میکند خود را متمایز کند.

برای مثال ، محبوب ترین شبکه ارز دیجیتال ، بیت کوین ، چندین ارز دیجیتال ایجاد کرده که به عنوان بیت کوین اشاره میکند. برخی از این ارز ها شامل bitcoincash  ، bitcoingold ، bitcoindiamond میشود. بعد تکمیل فروک برنامه ریزی شده ، تمام صاحبان ارز XMR مونرو از بلاک ۱۵۶۴۹۶۵ شبکه اصلی بلاک چین به بعد صاحب ارز دیجیتال MoneroV میشوند.

ارز دیجیتال XMVتفاوت MoneroV با Moneroاز آنجایی که هر دوی این ارزها بر ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی تاکید دارند ، شباهت های زیادی بین آن ها وجود دارد.
  • هردوی آن ها از تکنولوژی امضاهای حلقه ای و آدرس مخفی برای حفظ حریم شخصی کاربران استفاده میکنند.
  • هر دو دارای فاصله ای ۱۲۰ ثانیه ای هستند.
  • سختی شبکه برای هردو بصورت کاملا دینامیک تنظیم میشود.
اخیرا MoneroV اعلام کرده برخی از باگ ها و ایرادات خود را بر طرف میسازد: مشکلات مونرو شامل زنجیره تورمی ، عرضه به بیت نهایت ، هزینه بالای معاملات و متمرکز کردن فرآیند تصمیم گیری که میتواند باعث تاخیر یا عدم ویژگی های جدید شود.

همچنین (ارز دیجیتال XMV)MoneroV مدعی است که ویژگی های مونرو نسبت به فعالان ماینینگ واقعا دلسرد کننده عمل میکند. ارز دیجیتال (ارز دیجیتال XMV) MoneroV همچنان ادعا میکند هزینه معاملات پایین تری نسبت به مونرو دارد و تلاش میکند مقیاس پذیری آن را بهبود دهد.

این ارز  روی یک پروتکل mimblewimble جدا با محوریت حریم خصوصی کار میکند. این پروتکل که میتوان آن را بخش برش خورده ای از پروتکل بیت کوین به شمار آورد ، انتظار میرود باعث بهبود قابل توجه در حفظ حریم خصوصی و آسیب پذیری شبکه بیت کوین شود و منجبر به مقیاس پذیری بالایی میگردد.

براساس پیش بینی ها این پروتکل باعث کاهش هزینه معاملات و کوچک شدن اندازه بلاک چین میشود.

monerov altcoin

در حالی که استفاده از پروتکل Mimblewimble بوسیله MoneroV در مرحله توسعه است و انتظار میرود در اواخر ۲۰۱۹ یا اوایل ۲۰۲۰ رخ دهد ، همین مبنای ادعای  MoneroV بر مقیاس پذیری بهبود یافته نسبت به ارز دیجیتال Monero است.

این که چطور در آینده چنین چیزی ممکن میشود هنوز مشخص نیست. تعداد کل ارز MoneroV موجود ۲۵۶ میلیون عدد است همین آن را به یک شبکه محدود در مقایسه با شبکه نامحدود Monero تبدیل میکند.

به عنوان بخشی از هارد فورک ، حدود ۱۵۸ میلیون MoneroV  برای حفظ گردش در عرضه وارد شبکه شد. این سکه ها بقه عنوان بخشی از برنامه تبلیغاتی ارز MoneroV به دارندگان ارز Monero رایگان عرضه میشود.

در واقع ، تمام صاحبان Monero تعداد ده برابر MoneroV دریافت میکنند. این از راه کیف پول جدید به همان آدرس و کلید خصوصی و عبارت mnemonic برای افرادی که در شبکه اصلی Monero فعالیت داشتند صورت میگیرد. در حال حاضر تمرکز تیم MoneroV معرفی یک کیف پول GUI است.

با این وجود تمامی ادعاهای ارز دیجیتال MoneroV توسط انجمن های Monero قابل پذیرش نیست. با این بیت کوین ( مشهورترین ارز دیجیتال ) تا به امروز هارد فورک های زیادی را که باعث بوجود آمدن ارزهایی مثل Bitcoingold  شده را ، به خود دیده  است ، این ارز ها همچنان از حریم خصوصی مانند امضاهای حلقه ای و آدرس های مخفی برخوردار نیستند.

بدلیل استفاده هردوی ارزهای Monero و MoneroV ( ارز دیجیتال XMV ) از موارد مشابه ، شایعاتی مبنی بر اینکه شبکه MoneroV بعنوان تهدیدی بر شبکه Monero  است.
برای اطلاع از میزان در آمد ماینر خود از بخش محاسبه در آمد دستگاه سایت تهران ماینر دیدن فرمایید.
 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *