ارز دیجیتال, ماینینک, مقاله

ارز دیجیتال مناسب استخراج با کامپیوتر

کامیوتر استخراج ارز دیجیتال

ارز دیجیتال مناسب استخراج با کامپیوتر

در این مقاله میخوایم به بررسی چند ارز دیجیتال مناسب استخراج با کامپیوتر را بررسی و معرفی کنیم . اینگونه ارزها برای افرادی که به کار استخراج علاقه و بوجه کافی برای خرید تجهیزات ماینینگ ندارند میتواند فوق العاده باشد و در آمد مناسبی را به همراه داشته باشد. استخراج ارزهای دیجیتال به عنوان یکی از محبوب ترین کارهای تجاری در سال های اخیر به شمار می رود.

در حال حاضر از کار استخراج ارزهای دیجیتال به عنوان یک کار تجاری بحث می شود، چرا که تمامی خروجی های این کار به صورت ارز دیجیتال بوده و برای فرد تولید کننده باعث کسب سرمایه و درآمد خواهد شد. از آن جایی که پیچیدگی تولید ارزهای دیجیتال زیاد نبوده و با فراهم سازی یک مکانیزم خاص می توان به تولید آن ها پرداخت، این کار توانسته طرفداران زیادی را برای خود جلب نماید که همگی در آرزوی کسب درآمد زیاد در مدت زمان کوتاه می باشند.

کامپیوتر mining

از طرفی دیگر، یکی از نیازمندی های رسیدن به نتایج مناسب در تولید ارز دیجیتال مورد نظر، استفاده از قدرت پردازشی بالا توسط فرد تولید کننده می باشد تا بتواند در مدت زمان کم تری، مقدار ارز دیجیتال بیش تری را تولید کند و در نتیجه به سود بیش تری دست یابد که این کار از طریق خرید و فراهم سازی زیر ساخت و تجهیزات ماینینگ  تولید ارز دیجیتال ممکن می باشد.

در زمینه استخراج ارز دیجیتال به دلیل وجود محدودیت هایی خاص، افراد قادر نباشند که نسبت به خرید سخت افزار قدرتمند اقدام نمایند و از این حیث از رقیبان خود در تولید ارز دیجیتال عقب بمانند که البته وقوع این شرایط، به معنای پایان کار نبوده و اگر فردی علاقه مند به تولید و استخراج ارز دیجیتال باشد، می تواند این کار را از طریق سیستم شخصی خود انجام دهد.

هر چند که قدرت سیستم شخصی فرد در برابر دستگاه های استخراج بسیار پایین تر می باشد ولی حداقل فرد می تواند، با بهره گیری از امکانات موجود و در دسترس خود، به کار تولید ارز دیجیتال پرداخته و به سود مناسب دست یابد.

محدودیت استخراج با کامپیوترهمانطور که گفته شد، استخراج ارز دیجیتال از طریق سیستم شخصی، دارای محدودیت هایی است و در واقع دست تولید کننده را در برخی از موارد بسته نگه می دارد. چرا که قدرت پردازشی در دسترس پایین بوده و باید منابع خود را به درستی مدیریت و هدایت کنیم تا بتوانیم در استخراج ارز دیجیتال مورد نظر خود، به موفقیت برسیم.

یکی از مهم ترین عوامل تأثیر گذار در موفقیت فرد تولید کننده، انتخاب ارز دیجیتال مناسب برای تولید می باشد. در واقع شما باید ارزهای دیجیتالی را برای استخراج از طریق سیستم شخصی خود انتخاب نمایید که دارای بیش ترین سازگاری با محدودیت استخراج با کامپیوتر و بتوانید که در آخر کار، به خروجی های مورد نظر خود از تولید ارز دیجیتال برسید. لذا در این آموزش، قصد داریم، تعدادی از ارزهای دیجیتال مناسب برای تولید از طریق سیستم شخصی را به شما معرفی نماییم.

دلایل سخت شدن استخراج بیت کوین

در این راستا باید گفت که روزهایی که افراد از طریق سیستم های شخصی خود به تولید بیت کوین می پرداختند، دیگر تمام شده است و با توجه به افزایش درجه سختی حل معادلات برای رسیدن به بلوک های بیت کوین، دیگر نمی توان این محاسبات سنگین را توسط سیستم های شخصی انجام داد و این مورد از مهم ترین دلایل سخت شدن استخراج بیت کوین میباشد ، لذا در استخراج بیت کوین در حال حاضر باید از سخت افزارهای قدرتمند استفاده نمود.

البته بازار ارزهای دیجیتال به جز بیت کوین میزبان تعداد بسیار زیادی از ارزهای دیجیتال دیگر می باشد و شما به جای بیت کوین می توانید ارزهای دیجیتال دیگری را برای تولید انتخاب نمایید. از جمله ارزهای دیجیتال مناسب برای استخراج، از طریق سیستم شخصی، ارز دیجیتال مونرو ،  Dogecoin  و  Vertcoin  می‏ باشند. در ادامه توضیحاتی تکمیلی در مورد هر یک از این ارزها، داده خواهد شد.
 • ارز دیجیتال Monero
مونرو از جمله ارزهای دیجیتال محبوب موجود در بازار بوده و تا به حال توانسته سودهای زیادی را نصیب سرمایه گذاران خود نماید. یعنی علاوه بر این که این ارز دیجیتال مناسب استخراج برای کامپیوترهای شخصی می باشد، یک ارز آینده دار نیز بوده و استخراج و نگهداری این ارز دیجیتال می تواند باعث کسب درآمد قابل توجهی برای فرد تولید کننده آن در دراز مدت شود. همچنین ارز دیجیتال مونرو بر اساس الگوریتم CryptoNight  استوار است.

در راستای استخراج این ارز دیجیتال باید نرم افزار مناسب استخراج این ارز را دانلود نمایید که مناسب ترین نرم افزار ها برای این کار، ” MultiMiner “، ” GUIminer ” می باشند. اگر به دنبال تولید ارز بیش تری هستید باید قدرت پردازش سیستم خود را افزایش دهید که برای افزایش قدرت پردازش سیستم می توانید کارت های گرافیکی قدرتمند را به سیستم خود اضافه نمایید. در این راستا برای این کار کارت گرافیک ماینینگ ساخت ” AMD ” یا ” NVIDIA ” مناسب می باشند. همچنین دقت داشته باشید که کیف پول مونروی خود را از جای قابل اعتماد تهیه کرده باشید.

استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر

 • ارز دیجیتال Dogecoin
برای استخراج این ارز دیجیتال ارزشمند توسط سیستم شخصی خود، در گام اول نیاز است که کیف پول مناسب این ارز را دانلود و داشته باشید. این ارز نیز توسط ” CPU ” سیستم قابل تولید می باشد ولی اگر نیاز به تولید ارز دیجیتال Dogecoin بیش تری داشته باشید، برای این کار باید کارت های گرافیکی اضافی بر روی سیستم خود نصب نمایید که در این راستا کارت های گرافیکی ” AMD ” بیش تر توصیه می شود، البته استفاده از کارت های گرافیکی ” NVIDIA ” نیز برای این کار هیچ گونه مانعی ایجاد نمی کند.

نرم افزارهای مناسب برای استخراج Dogecoin، ” CGminer ” و ” CudaMiner ” می باشند. همچنین در استخراج ارز دیجیتال Dogecoin، استفاده از استخرهای استخراج ارز دیجیتال نیز بسیار رایج بوده و افراد از این طریق، می توانند به نتایج به مراتب بسیار بهتری از استخراج در حالت تنها دست یابند. برخی از استخرهای مناسب برای استخراج Dogecoin، عبارتند از ” CoinEx ” و ” MultiPool “.

ارز dogecoin

 • ارز دیجیتال Vertcoin
ارز دیجیتال Vertcoin، یک ارز دیجیتال نو ظهور در بازار ارزهای دیجیتال بوده که پیش بینی می شود در آینده ای نزدیک بتواند ارزش سهام و قیمت خود را تا اندازه ای قابل توجه افزایش دهد، لذا استخراج این ارز دیجیتال برای افراد تولید کننده هم می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری کوتاه مدت و هم این یک سرمایه گذاری بلند مدت تلقی گردد.

این ارز دیجیتال برای استخراج توسط انواع مختلفی از سخت افزار موجود در بازار مناسب می باشد. تولید کنندگان این ارز دیجیتال به تازگی نرم افزاری به نام ” One – Click – Miner ” را در راستای استخراج Vertcoin تولید نموده اند که کار استخراج این ارز را برای هر دو حالت ” GPU ” و ” CPU ” مناسب می نماید. کار با این نرم افزار بسیار راحت می باشد.  

استخراج verticoin

Related Posts

2 thoughts on “ارز دیجیتال مناسب استخراج با کامپیوتر

 1. جواد گفت:

  سلام . میشه بفرمایید موقه ای که دستگاه antminer را به antpool وصل کردیم بیت کویین تولید شده چطور باید وارد کیف پول شود و چطور از کیف بول به ریال تبدیل شود . ممنون میشوم اگر فایل اموزش ویدیویی قرار دهید

  1. مصطفی پرهام گفت:

   سلام
   یه مقدار تعیین می کنید مثلا ۰.۰۰۱ بیت کوین .
   استخراجتون به این مقدار که برسه خودکار براتون واریز میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *