ارز دیجیتال, بیت کوین, مقاله

خرید و فروش بیت کوین

خرید بیت کوین

خرید بیت کوین | فروش بیت کوین

رشد صنعت ارزهای دیجیتال و جا افتادن فارم ماینینگ در ایران فعالان این حوزه را با چالش روبرو کرده ، چگونه خرید بیت کوین را نجام دهند. یا چگونه به فروش بیت کوین استخراج شده بپردازند در این مقاله سعی داریم شما را هنمایی کنیم که چطور خرید و فروش بیت کوین را انجام دهید. با فروشگاه تهران ماینر همراه باشید.

از کجا بیت کوین بخریم

بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال برخلاف ارزهای رایج که بصورت فیزیکی ، یعنی اسکناس یا سکه میباشند ، ماهیت فیزیکی ندارد و از کدهای دیجیتالی تشکیل شده اند.خرید بیت کوین ( حتی فروش بیت کوین ) از طریق برخی صرافی ها ، به صورت آنلاین فروخته یا خریده میشود. برخی افراد فعال در حوزه ارزهای دیجیتال نیز خرید بیت کوین یا فروش آن را به طور مستقیم انجام میدهند ، اما در مجموع برای معامله بیت کوین ، چه فروش بیت کوین چه خرید بیت کوین ، سعی کنید با افراد قابل اعتماد یا صرافی های معروف و شناخته شده به مبادله بپردازید.

خرید بیت کوین

مراحل خرید بیت کوین

چه خرید بیت کوین ، چه فروش بیت کوین مقدماتی دارد که قبل از انجام معامله باید این مقدمات صورت بگیرد.
  • داشتن یک که پول نرم افزاری (بعنوان مثال Blockchain) یا سخت افزاری(مثلا Ledger nano s) قابل اعتماد
  • یافتن مشتری فروشنده برای خرید بیت کوین یا خریدار برای فروش بیت کوین. سعی کنید در صورت تبادل با صرافی ها سراغ صرافی های شناخته شده و قابل اعتماد بروید.
  • مبادله پول و آدرس کیف پول برای جابجا کردن ارزی ، که البته اغلب افراد خودشان نیز دارای کیف پول الکترونیک هستند.
  • انتقال و مبادله بیت کوین ها بین دو طرف معامله

نکات قابل توجه خرید بیت کوین یا فروش آن

مثل تمام معاملات روزمره معاملات فروش بیت کوین (خرید بیت کوین) نیاز به مدارک احراز هویت دارند تا از هرگونه کلاه برداری جلوگیری شود.مواردی که احتمال دارد در صورت عدم احراز هویت در هنگام خرید فروش بیت کوین صورت بگیرد میتواند شامل موارد زیر باشد:
  • فرار مالیاتی
در مورد ارزهای دیجیتال بخصوص بیت کوین افسانه های زیادی شنیده میشود . یکی از این داستان هاست که معامله با بیت کوین غیرقابل ردیابی است در نتیجه با آن میتوان مالیات را دور زد. اما چنین چیزی حقیقت ندارد و مقدار بیت کوین های موجود در کیف پول به راحتی قابل بررسی است
  • پولشویی
ممکن است پول هایی که در حال مبادله است اختلاص شده یا از راه خلاف فراهم شده باشد. و شخص برای پنهان کردن پول ها ،آن ها را بصورت ارز دیجیتال ذخیره کند.
  • ارزهای دیجیتال سرقتی
احتمال میرود ارزهای دیجیتال در حال معامله دزدی باشدغافلگیر شدید؟بله ارزهای دیجیتال و بیت کوین هم مثل سایر ارزهای رایج قابل سرقت هستند. همانطور که گفتیم موجودی کیف پول ها و همینطور تراکنش ها قابل ردیابی است به همین دلیل است که در خرید بیت کوین (فروش بیت کوین) توصیه میکنیم حتما مدارک احراز هویت را بررسی کنید تا خیالتان از معامله ای که انجام میدهید آسوده باشد.

فروش بیت کوین

امیدوارم نوشته ای که ارائه کردیم ، برای شما مفید واقع شده باشد. در صورتی که به اطلاعات بیش تری نیاز داشتید ، میتوانید برای دریافت مشاوره تخصصی در مورد فروش بیت کوین با فروشگاه تهران ماینر تماس حاصل فرمایید.
برای  خرید ماینر ، در یافت خدمات تعمیر دستگاه ماینر ، و همچنین مشاوره تخصصی در مورد راه اندازی فارم (فارم ماینینگ) با تهران ماینر تماس حاصل فرمایید ، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *