اخبار, ارز دیجیتال

فروش قدرت هش به سرمایه گذاران در نیویورک

فروش قدرت هش

یک فارم بزرگ استخراج بیت کوین در نیویورک با استفاده از یک قرار داد ” فروش قدرت هش” میزان ۱۰۶ پتاهش قدرت ماینینگ خود را به یک شخص ناشناس فروخته است .این قرار داد که با واسطه گری Bitoodand انجام شده است اولین بار با هدف تامین سرمایه گذاران نهادی برای خرید بلوک های بزرگ از قدرت بیت کوین در بازارهای بدون نسخه تاسیس شده است.

در تاریخ ۱۰ آوریل ، مدیر ارشد مالی گرینجیج ادعا کرد که ابزار جدیدی فراهم میکند: ” همان نوع قابلیت های محافظت در برابر زمان آزمایش شده که در بازارهای سنتی کالا مشاهده میشود و انرژی سبز برای استخراج بیت کوین به متقاضیان سراسر ایالات متحده فروخته میشود.”

فروش قدرت هش

معاملات شیرین برای سرمایه گذاران

نیروگاه گیرنجج از خط لوله ای استفاده میکند که گاز طبیعی را بطور مستقیم به نیروگاه می آورد و از این طریق توان مصرفی ماینینگ خود را تا ۱۰۰ مگاوات در ساعت تولید میکند و از این راه هزینه ها را بطور چشمگیری کاهش میدهد. این کمپانی استدلال میکند که آن ها فرصتی را برای سرمایه گذاران پدید می آورند تا بتوانند سود دهی نه تنها از طریق ارز دیجیتال بازارهای انرژی را تجربه کنند.

بد نیست برای مطالعه بیشتر مقاله فارم ماینینگ چیست را نیز بخوانید.

قرار داد جدید مقرر شده سرمایه گذاران را قادر میشازد که بیت کوین ارزانتر از قیمت بازار در اختیاز داشته باشند ، با اینکه مبادله این قرار داد بصورت فیزیکی صورت میگیرد ( تحویل بیت کوین تولید شده در نیروگاه) برای گرینجید این معامله سرمایه اصلی را برای گسترش عملیات ماینینگ خود فراهم می آورد.

منابع سودآوری ماینینگ همانطور که اخیرا گزارش شده ، گرینجیج متعلق به شرکت خصوصی اطلس هولدینگ است که ۷۰۰۰ دستگاه معدن کریپتو را در نیروگاه ۶۵۰۰۰فوت مربع گرینجج در نیویورک نصب کرد.

با توجه به کاهش ۵۰ درصدی پاداش برای استخراج هر بلوک در شبکه بیت کوین ، رویدادی موسوم به نصف شدن ( بیت کیون هلوینگ که برای ماه می ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده ) تحقیقات توسط Trade block  نشان میدهد که دستیابی به تجهیزات ماینینگ کارآمد ، همراه با برق و منابع ارزان تر میتواند کمکی باشد برای جلوگیری از ضررهای ناخواسته.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *