اخبار

نصف شدن پاداش بیت کوین کش

بیت کوین کش هلوینگ

بیت کوین کش هلوینگ

بیت کوین کش تا ساعاتی دیگر پاداش خود را نصف میکند (بیت کوین کش هلوینگ) و همین اتفاق مدت کوتاهی بعد برای بیت کوین ساتوشی ( bitcoin SV ) می افتد. یکی از جنجالی ترین فورک های بت کوین ، بیت کوین کش ، تا ۱۶ ساعت آینده پاداش خود را نصف میکند و آن را از ۱۲/۵ BCH به ۶/۲۵ کاهش میدهد. فورک های بیت کوین معمولا در تغییرات از کوین اصلی خود یعنی بت کوین پیروی میکنند. نتیجه اختلافات جامعه بیت کوین در سال ۲۰۱۷ باعث شکسته شدن زنجیره و بوجود آمدن دو شاخه مختلف یعنی بیت کوین و بیت کوین کش شد. در نتیجه بیت کوین کش هم از همان سیستم ماینینگ و پاداش بیت کوین پیروی میکند.شبکه بیت کوین کش (BCH ) پس از نصف شدن بجای ۱۲/۵ ، ۶/۲۵ بیت کوین کش به ماینرها میپردازد. نصف شدن بیت کوین کش تقریبا یک ماه پیش از رویداد کاهش قیمت بیت کوین صورت میگیرد.

بیت کوین SV نیز نصف میشود

در مدت زمان کمی بیش از دو روز فورک بیت کوین دیگری رویداد نیمه تمام خود را تمام خواهد کرد.پاداش بیت کوین SV به طور متوسط با گذر زمان بین ۲ روز و ۹ ساعت به ۶/۲۵ در هر بلوک کاهش پیدا خواهد کرد . بیش از یک سال بعد ، بیت کوین کش در میان اختلافات زنجیره بیشتر که باعث بوجود آمدن بیت کوین SV از بیت کوین کش شد با راجر ورد و کریگ رایت ادامه این اختلاف را خنثی کرد.
برای مطالعه بیشتر مقاله بیت کوین در سال ۲۰۲۰ را مطالعه کنید.
بیت کوین کش از ۲۱۳ دلار در اول آوریل به ۲۵۷ لار افزایش یافت ، در حالی که بیت کوین SV در همان بازه زمانی از۱۶۰ دلار به ۱۸۸ دلار افزایش قیمت پیدا رسید. در همان حال BTC از ۶۱۸۰ دلار به ۷۲۹۰ دلار رسید. گزارشی جداگانه از اوایل امروز نشان میدهد که حدود ۶ میلیون بیت کوین کش از زمان فورک بیت کوین و پدید آمدن بیت کوین کش ، هنوز جابجا نشده است. Cointelegraph  برای گرفتن جزییات بیشتر سراغ آقای راجر ورد رفت اما او از هرگونه پاسخگویی پیش از مصاحبه مطبوعاتی خود داری کرد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *