اخبار, ارز دیجیتال

مدیر عامل هوآوی : چرا منتظر باشیم دیگران انجام دهند.

ارز دیجیتال چین

ارز دیجیتال چین

مدیر عامل هوآوی zhengfei اعتقاد دارد ، چین به سادگی میتواند یک ارز دیجیتال ، در حد ارز دیجیتال فیسبوک لیبرا ارائه کند. ” چین به تنهایی میتواند یک ارز دیجیتال داشته باشد. چرا باید منتظر باشد تا دیگران آن را ایجاد کنند. قدرت یک کشور بسیار بیشتر از قدرتی یک کمپانی است” این بخشی از سخنان Zhengfei در پاسخ به یک روزنامه نگار ایتالیایی بنام Fabio savelli است.

این اظهارات در پاسخ به نگرانی های بانک people چین ، مبنی بر تهدید بر اقتصاد کشور در بخشی از زمینه ها است. Beijing در حال توسعه ملی چین است.

بر اساس گزارش coingraph ، اوایل این ماه ، مدیر بانک people چین ، wang Xin ، اگر ارز libra ( ارز دیجیتال فیس بوک ) ، تحت حمایت دلار امریکا قرار بگیرد ، این به ضرر چین خواهد بود . wang xin توضیح میدهد ” اگر چنین باشد ، ممکن است یک موج اقتصادی به همراه ایجاد شود ، که دارای عواقب مالی و حتی سیاسی در سطح بین المللی نیز میباشد.

ارز دیجیتال چینگزارش ها نشان میدهد ارز دیجیتال چین در beijing در حال توسعه است ، این در حالی است که جزییات دقیق اینکه این ارز در چه زمینه ای استفاده خواهد شد ، مشخص نیست. در حالی که هفته گذشته گنگره امریکا پیشنهاد حمایت از ارز libra را ارائه داد، libra همچنان عرضه نشده باقی مانده است و این باعث انتقاداتی به صنعت ارز های دیجیتال میشود ، و آن این است که قوانینی برای محصولی که حتی وجود خارجی ندارد وضع میشود. ” ما مقررات را پیش از نوآوری قرار میدهیم ، فیسبوک فقط ارز libra را معرفی کرده ، ولی هنوز حتی نتوانسته اند آن را انتقال دهند”

منبع خبر سایت cointelegraph
ارز دیجیتال ملی کشورهای مختلف چیز جدیدی نیست ، پیش از این بانک مرکزی پاکستان هم اعلام کرده بود در حال توسعه ارز دیجیتال پاکستان است ، حتی ایران هم در حال توسعه ارز دیجیتال ایرانی است.
 

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *